socialShowup
print page zoom in

Idea i cele

Proszę o wycenę prac

Kreatywne rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Głównym celem firmy (działalność osobista) jest świadczenie wysokiej jakości usług z dziedziny informatyki i grafiki internetowej. Stawiamy na świeże i pomysłowe rozwiązania.

Choć Avansa na rynku jest od niedawna, to pracujące osoby/freelancerzy/firmy zewnętrzne na rzecz Avansa posiadają wieloletnie doświadczenie z zakresu budowy stron internetowych, tworzenia aplikacji, tworzenia grafiki. Dzięki temu, już teraz, śmiało możemy powiedzieć, że jakość realizowanych przez nas zleceń jest na wysokim poziomie!

Zależy nam na budowaniu lepszego, łatwiejszego internetu. Dla Ciebie oznacza to, że prezentowane informacje na stronie, aplikacji, grafice będą dla Ciebie i Twoich Użytkowników łatwo i szybko dostępne. Jest to bardzo ważne w dobie internetu, gdzie nawałnica różnych informacji przedstawiona jest bardzo nieczytelnie i nieprzyjaźnie dla Użytkownika.

Kolejno, zależy nam na szybkim kontakcie. Przy powierzeniu nam zlecenia, Ty jesteś dla nas najwyższym priorytetem! A Twoje opinie bardzo ważne! Postaramy się odpowiedzieć na każde Twoje pytanie najlepiej jak możemy. A w przypadku wątpliwości ? doradzimy!

Następnym naszym celem jest oferowanie indywidualnych kosztów związanych z budową serwisu internetowego, aplikacji internetowej czy kreacją grafiki. Od dawna spotyka się w Sieci oferty na zasadzie 'pakietów' w, tak na prawdę, niekorzystnej cenie. Lub też dostawców oferujących wyłącznie szablonowe, gotowe, serwisy za niemałą cenę rozłożoną na raty. My nie zamierzamy iść tą ścieżką!

Każdy Nowy i Stały Klient otrzymuje indywidualną wycenę prac! Każdy projekt jest inny, o indywidualnym charakterze. A w przypadku wybrania projektu opartego o szablon koszt jest znacząco niższy, a serwis ten możesz dowolnie modyfikować, a ponadto serwis uruchomimy na Twoim serwerze.

Naszymi atutami są zdecydowanie:

Kreatywne rozwiązania dla Twojego sukcesu.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Polityka prywatności.
Zrozumiałem/am