socialShowup
print page zoom in

Projektowanie graficzne

Proszę o wycenę prac

Avansa oferuje Ci kreację, tworzenie grafiki na potrzeby internetu i aplikacji. Projektujemy strony internetowe, strony mobilne, interfejsy użytkownika dla aplikacji desktopowych i internetowych a także interfejsy dla systemów bankowości internetowej.

Świadczymy kompleksowe usługi z dziedziny projektowania. Dzięki temu nie musisz zwracać się ze zleceniem do kilku firm jednocześnie aby zrealizować swój projekt.

Proces projektowania stron WWW, stron mobilnych i interfejsów rozpoczyna się zawsze od ustaleń z Klientem. Bazując na ustaleniach przygotowujemy ogólne szkice obrazujące zamysł i rozplanowanie elementów, a następnie opracowujemy docelowy projekt graficzny. Do tego etapu stały kontakt z Tobą jest najważniejszy, aniżeli przy pozostałych etapach.

Ogólny zakres działań obrazuje poniższy graf:

Avansa

Opublikowane na stronie www.avansa.pl informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Polityka prywatności.
Zrozumiałem/am