socialShowup
print page zoom in

Zdaniem naszych Klientów

Proszę o wycenę prac

Avansa IT od roku 2011 realizuje dla naszej firmy zlecenia wykorzystując aktualne trendy, zasady użyteczności, technologie przy projektowaniu grafiki i tworzeniu kodu źródłowego dla systemów bankowości internetowej.

Przy współpracy Pan Ivo Bogucki dał się poznać jako świetny fachowiec, dobry organizator pracy, solidny współpracownik, pomocny kolegom. Znajomość języka angielskiego pozwala na szybką i dynamiczną realizację powierzonych Mu zadań.

Jest nam niezmiernie miło polecać Go jako wybitnego fachowca, tym bardziej że jest Osobą otwartą i chętną do współpracy.
Pentegy S.A. - Igor Żuber, Manager, www.pentegy.com

Firma Avansa IT wykonała dla nas funkcjonalną, nowoczesną i ładną stronę internetową.

Współpraca z wykonawcą przebiegała bez zastrzeżeń, wszystkie zadania wykonywane były sumienne, w terminie, z dużym zaangażowaniem. Mogliśmy liczyć na fachowość i doradztwo a także na uwzględnienie naszych pomysłów i elastyczność.

Z pełnym przekonaniem możemy polecić firmę Avansa IT oraz jej właściciela Ivo Boguckiego jako solidnego partnera.
Bristol Bookkeepers - Iwona Barbaszynska, www.biuro-rachunkowe.co.uk

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Polityka prywatności.
Zrozumiałem/am